Про МНВК

МНВК- це навчальний заклад, який забезпечує потреби учнів загальноосвітніх шкіл у профорієнтації, допрофесійній підготовці. Комбінат здійснює свою діяльність відповідно до Закону України “Про освіту ”, “Положення про середній загальноосвітній навчально-виховний заклад ”, “Положення про МНВК” та власного статуту. Створений на підставі рішення Павлоградського міськвиконкому в 1978 році.

МНВК м. Павлограда атестований Міністерством освіти і науки України і згідно з ліцензією АВ 529380 рішення ДАК №61 від 25.02.2010р.

Має право видавати випускникам свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації. До послуг учнів спеціалізовані кабінети, майстерні, цехи, три комп’ютерні лабораторії з сучасною оргтехнікою, автотранспортні засоби, компетентні викладачі та кваліфіковані майстри.

Наш навчальний заклад співпрацює із службою зайнятості та приймає участь у вирішенні проблем міста з підготовки спеціалістів, які мають попит на ринку праці, методом курсового - професійного навчання. МНВК проводить навчання дорослого населення на вечірніх курсах.

 

Ліцензовані професії

7231.2 Слюсар з ремонту автомобілів

8322.2 Водій автотранспортних засобів (категорія В і С )

4112 Оператор комп’ютерного набору

8263.2 Швачка

5122 Кухар

4115 Секретар керівника (організації, підприємства, установи)